مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت دستگاه چسب زن تمام اتوماتیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دستگاه چسب زن مخصوص کارتنمشخصات دستگاه چسب زن کارتن تمام اتوماتیکچگونگی عملکرد دستگاه چسب زنجدیدترین دستگاه چسب زنی کارتن در ایران

دستگاه چسب زن تمام اتوماتیک از جمله مدل هایی است که در کارخانجات صنعتی بزرگ با حجم بالای تولیدی، کارآیی گسترده ای دارد. این محصولات از نظر قابلیت ها و سیستم عملکردی انواع مختلفی دارند که انتخاب و خرید آنها باید بر اساس این دو فاکتور صورت گیرد. در این بین تهیه لیست قیمت عمده و اطلاع از نوسانات بازار برای فعالین اهمیت زیادی دارد. بهترین روش برای دستیابی به قیمت و نرخ روز این دستگاه ها چیست؟

لیست قیمت دستگاه چسب زن تمام اتوماتیک

انواع دستگاه چسب زن مخصوص کارتن

انواع دستگاه چسب زن مخصوص کارتندستگاه های چسب زن به ماشین هایی می گویند که فرآیند بسته بندی یا همان چسب زنی کارتن ها در صنایع مختلف تولیدی را انجام می دهند. این ماشین ها با توجه به نوع عملکرد و سیتسم خود می توانند در خط تولید کارخانجات یا به صورت جداگانه مورد استفاده قرار گیرند.
در یک دسته بندی کلی انواع دستگاه چسب زن مخصوص کارتن را می توان در دو گروه مدل های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طبقه بندی نمود. البته بر اساس نوع موتور نیز می توان آنها را به دستگاه های دو موتوره، سه موتوره و اتوماتیک تقسیم بندی کرد.
از نظر نوع کارآیی نیز این ماشین ها به دو مدل دستگاه های چسب زن همزمان زیر و روی کارتن و چسب زن های روی کارتن طبقه بندی می شوند. نوع دوم معمولاً برای صنایع با حجم تولیدات کم مناسب است.

دستگاه چسب زن نیمه اتوماتیک اغلب در مواردی کاربرد دارد که سایز و اندازه کارتن های بسته بندی همواره یکسان است و به هیچ عنوان تغییر نمی کند. به عنوان مثال کاربرد این مدل دستگاه ها در صنایع تولیدی مواد غذایی، لوازم خانگی و مواد دارویی و شیمیایی می باشد.

مشخصات دستگاه چسب زن کارتن تمام اتوماتیک

مشخصات دستگاه چسب زن کارتن تمام اتوماتیکاگر سایز کارتن های بسته بندی در خط تولید همواره در حال تغییر باشد، استفاده از دستگاه چسب زن کارتن تمام اتوماتیک بهترین انتخاب خواهد بود. این محصول نیز از نظر نوع کارآیی دارای تنوع بسیار بالایی می باشد. برخی از نمونه های پرکاربرد این محصولات عبارتند از:

  • دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن زیر و رو حمل از بغل و مجهز به چاپگر و شمارش گر کارتن
  • دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن با استفاده از چسب نواری
  • دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن با استفاده از چسب Hot Melt
  • دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن مجهز به درب بندی اتوماتیک چسب نواری

از جمله مشخصات تمامی این دستگاه ها می توان به قابلیت درب بندی و چسب زنی همزمان، امکان استفاده در خطوط تولید بدون دخالت اپراتور و امکان اتوماتیک اندازه و سایز کارتن های خط تولید اشاره نمود.
قابلیت فرم دهی و چسب زنی زیر کارتن، بسته بندی سریع و دقیق، امکان حمل کارتن روی نوار نقاله و جابجایی و تعویض سایز کارتن ها در کمتر از یک دقیقه نیز از دیگر مشخصات و مزیت های استفاده از انواع دستگاه چسب زن کارتن تمام اتوماتیک می باشند.

چگونگی عملکرد دستگاه چسب زن

چگونگی عملکرد دستگاه چسب زندستگاه های چسب زن دو موتوره یکی از نمونه های پرکاربرد در صنایع مواد غذایی است. این نوع دستگاه دارای دو موتور مجزا در قسمت بالا و پایین است که حمل و چسب زنی را انجام می دهند و اغلب برای چسب زن کارتن های سبک مناسب می باشد.
تنظیم ارتفاع و عرض دستگاه چسب زن دو موتوره به صورت دستی صورت می گیرد. این مدل دستگاه ها توانایی چسب زدن انواع کارتن تا وزن حداکثر 16 کیلوگرم را دارا هستند. ابعاد استاندارد کارتن ها نیز برای قرار گرفتن بر روی دستگاه ها باید 50*60 سانتی متر باشد.

در مقابل دستگاه چسب زن سه موتوره قرار دارد که توانایی آماده سازی سی کارتن در یک دقیقه را دارا است. این دستگاه اغلب در خطوط تولیدی کارخانجات صنعتی با تنوع محصولات زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.
نحوه قرار گیری موتورها در این مدل دستگاه ها به این صورت است که یک موتور در بخش بالایی دستگاه و دو موتور در کناره ها نصب می شوند. کارتن های سنگین وزن به راحتی بر روی دستگاه قرار گرفتن و چسب زنی می شوند. توجه کنید که تنظیم ارتفاع کارتن نیز در این مدل ها به صورت دستی و توسط نیروی انسانی صورت می گیرد.

در نهایت دستگاه های تمام اتوماتیک یا پنو ماتیک قرار دارند که با دو موتور تعبیه شده در کناره های ن کار می کند. تمامی مراحل ائم از تنظیم ارتفاع، چسب زنی و انتقال کارتن ها در این دستگاه به صورت کاملاً اتوماتیک صورت می گیرد و نیازی به نیروی انسانی نخواهد بود.
تعداد آماده سازی کارتن در هر دقیقه به صورت تقریبی حدود 40 عدد می باشد. این مدل دستگاه دارای سیستم در بند اتوماتیک نیز است. به همین علت نیز هیچ محدودیت یا توقف زمانی برای آماده سازی کارتن ها در روند کار وجود نخواهد داشت.
قیمت دستگاه چسب زن اتوماتیک و دیگر نمونه ها برحسب تمامی این ویژگی ها تعیین می شود که نقش تعیین کننده ای در روند تولید و آماده سازی محصولات جهت عرضه به بازار فروش دارند.

جدیدترین دستگاه چسب زنی کارتن در ایران

جدیدترین دستگاه چسب زنی کارتن در ایراندر بین تمامی مدل ها انواع دستگاه چسب زنی اتوماتیک را می توان به عنوان جدیدترین نمونه های موجود در بازار ایران معرفی نمود. به علت عدم توقف عملیات و چسبی زنی با سرعت بالا جزء نمونه های پرطرفدار به شمار می روند. برخی از ویژگی های دستگاه چسب زن تمام اتوماتیک کارتن عبارت است از:

  • امکان اتصال به خطوط اتوماتیک تولیدی
  • امکان تغییر ارتفاع دستگاه ها متناسب با سایز کارتن ها
  • سرعت بالا در چسب زنی کارتن ها
  • افزایش راندمان تولید و کاهش هزینه های جانبی و صرفه جویی در زمان
  • امکان هدایت یکنواخت کارتن ها بدون نیز به نظارت نیروی انسانی

برخی از جدیدترین مدل های تولیدی نیز قابلیت شمارش کارتن ها و آمارگیری را دارا هستند. توان برق مصرفی، سرعت بسته بندی، امکان حمل کارتن توسط نوار نقاله، ابعاد و وزن دستگاه و حداقل و حداکثر ابعاد کارتن که بر روی آن قرارا می گیرند، از جمله مواردی هستند که در هنگام خرید باید بررسی شوند.
توجه کنید که انتخاب و خرید دستگاه باید با توجه به این موارد و متناسب با محصول تولیدی شما باشد. امروزه فروش چسب زن تمام اتوماتیک در مدل های مختلف کوچک و بزرگ با قیمت های متنوع صورت می گیرد.
همین ویژگی نیز امکان خرید نمونه ای مناسب با نرخ ارزان و باصرفه را برای خریداران فراهم آورده است. به علت تنوع تولید و نوسان قیمت ها در بازار، تهیه کاتالوگ ها و لیست قیمت از مراکز فروش و کارخانجات تولیدی نیز توصیه می شود.

محمد رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید