مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دستگاه چسب زن اتوماتیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با دستگاه چسب زن اتوماتیک صنعتیچگونگی عملکرد دستگاه های چسب زن اتوماتیکمهمترین کاربردهای دستگاه های چسب زن قیمت دستگاه چسب زن اتوماتیک

در اغلب کشور های جهان و در صنایع مختلف، بخش بسته بندی اهمیت ویژه ای دارد صنعت بسته بندی کالا امری مهم در هر کارخانه ای می باشد چرا که ظاهر کالایی که به مشتری معرفی می شود را بخش بسته بندی کالا می سازد، این موضوع باعث می شود که اهمیت ابزار بسته بندی کالا بیش از پیش جلوه کند، ابزاری که می بایست علاوه بر کیفیت بالای کار، سرعت مناسبی نیز داشته باشند.
دستگاه چسب زن اتوماتیک یکی از چندین ابزار بسته بندی سریع کالا به شمار می رود که اهمیت بالایی نیز دارد، این دستگاه عموما در تمام کارخانه های تولیدی سراسر دنیا یافت می شود و عملیات چسب زدن کارتن ها و بسته های کالا را به سرعت انجام می دهد.

فروش دستگاه چسب زن اتوماتیک

آشنایی با دستگاه چسب زن اتوماتیک صنعتی

آشنایی با دستگاه چسب زن اتوماتیک صنعتیبدون تردید بشر از دیر باز تاکنون تلاش کرده است ابزاری بسازد که کار کردن را برایش آسان کند و سرعت کار وی را افزایش دهد، یکی از معضلاتی که شرکت های تولیدی در گذشته با آن مواجه بودند بسته بندی سریع و یکدست کالا بود، دستگاه های مختلفی امتحان شد و از نیرو های کار مختلفی در خط تولید بهره برده شد ولی کافی نبود و هنوز سرعت تولید نهایی کالا پایین بود.
این روند ادامه یافت تا زمانی که دستگاه های پیشرفته بسته بندی ساخته شدند یکی از این دستگاه ها، دستگاه چسب زن اتوماتیک می باشد که هر اشیائی که تحت آن قرار بگیرد را به صورت خودکار چسب میزند، این دستگاه به سرعت به مرحله تولید رسید و تولید دستگاه چسب زن هر روز بیشتر شد چرا که تمام شرکت ها و تولیدی ها به این دستگاه نیاز داشتند امروزه نیز با پخش انبوه این وسیله شرکت ها از سرعت بسته بندی مناسبی برخوردارند و هر واحد تولیدی که بخواهد شروع به کار کند می تواند با این دستگاه واحد بسته بندی خود را سرعت ببخشد.
این دستگاه در چندین نوع و گاها به سفارش شرکت استفاده کننده ساخته می شود اما می توان گفت که دستگاه های چسب زن اتوماتیک صنعتی در اندازه های بزرگ و برای واحد های صنعتی بزرگ ساخته می شوند.

چگونگی عملکرد دستگاه های چسب زن اتوماتیک

چگونگی عملکرد دستگاه های چسب زن اتوماتیکعملکرد هر دستگاه یا ماشینی وابسته به تولید کننده و مصرف کننده آن است، اینکه تولید کننده بتواند چه وسیله ای تولید کند و مصرف کننده چه وسیله ای بخواهد عوامل تعیین کننده ساخت دستگاه و نحوه عملکرد آن می باشند، در بحث دستگاه چسب زن نیز حالت کلی تمام دستگاه های چسب زن به یک شکل است اما این وسیله در ابعاد و کارکرد های گوناگون ساخته می شود، برخی دستگاه چسب زن کارتن و برخی دستگاه چسب زن بسته های پلاستیکی می باشند که وابسته به کار واحد صنعتی انتخاب و ساخته می شوند.

دستگاه چسب زن از چندین بخش تشکیل می شود که اصلی ترین آن ها را می توان
موتور چرخان و کاتر و غلتک های انتقال دهنده نام برد که همگی در کنار هم این
وسیله کاربردی را می سازند تا چرخ صنعت را بهتر و سریع تر بچرخاند، از جهتی با توجه به آن که هر تولیدی، یک کالا با شکل و ابعاد خاص خود را می سازد، باید دستگاه چسب زن را در اندازه ای بخرد که بتواند محصولاتش را از آن رد کند، بنابراین ساخت این دستگاه برای هر شرکت صنعتی می تواند سفارشی باشد و شرکت دستگاهی با ابعاد مورد نظر خود را از تولید کننده بخواهد.
اگر بخواهیم نحوه دقیق تر کار این دستگاه را مختصر توضیح دهیم اینگونه است که: کالا یا کارتن روی غلتک های دستگاه قرار می گیرد این غلتک ها کالا را به قسمت اصلی یا موتور چرخان آن که چسب را به محض ورود شیء می چرخاند، هدایت می کنند کارتن زیر دستگاه چسب می خورد و به وسیله همان غلتک ها به سمت خارج می روند به محض خروج از زیر دستگاه کاتر آن که در قسمت انتهایی قرار دارد به صورت اتوماتیک چسب را جدا می کند و کارتن چسب خورده خارج شده است.

مهمترین کاربردهای دستگاه های چسب زن

مهمترین کاربردهای دستگاه های چسب زن هر وسیله یا ابزاری که بشر تولید می کند به منظور هدف و کار خاصی می باشد، در واقع تمام ابزار به خاطر انجام کار به خصوصی ساخته می شوند اما گاهی یک وسیله که برای یک کار ساخته می شود می تواند کار های دیگری را نیز انجام دهد و کاربرد گسترده تری بیابد.
دستگاه های چسب زن اتوماتیک نیز روزی به منظور پیشبرد خط تولید کارگاه خاصی ساخته شدند اما امروزه این وسیله را زیر واحد بسته بندی تمام شرکت ها می بینیم، حتی بسیاری از فروشگاه های بزرگ که بسته های سفارشی دارند نیز از این وسیله استفاده می کنند، بنابراین کاربرد این وسیله در کاری که انجام می دهد یکسان است اما در مکانی که بکار برده می شود نا محدود می باشد و هر شرکت یا کمپانی یا هر کسی می تواند از آن استفاده کند.
از جهتی می توان به قضیه اینطور نگاه کرد که مهمترین و بیشترین جایی که این دستگاه استفاده می شود کجاست؟ خب واضح است که دستگاه چسب زن اتوماتیک بیشتر برای چسباندن کارتن ها بکار برده می شود و شرکت ها در بخشی که کارتن ها را می خواهند به انبار بفرستند با این دستگاه آن ها را محکم می چسبانند.

قیمت دستگاه چسب زن اتوماتیک

قیمت دستگاه چسب زن اتوماتیکدر هر صنعتی که امروزه جریان دارد تعیین قیمت و ارزش گذاری کالای تولیدی یک کار مهم و با حساب و کتاب به شمار می رود، شاید برای فهمیدن فرمول دقیق قیمت گذاری اجناس باید نزد یک اقتصاد دان بروید اما فاکتور های اصلی و تاثیر گذار آن را ما برایتان توضیح می دهیم.
قیمت هر دستگاهی نخست وابسته به خط تولید و هزینه های تولید آن می باشد و هر اتفاقی که در خط تولید برایش بیفتد روی قیمت آن اثر دارد، در مرحله بعد می توان جابجایی یا حمل و نقل آن را بر روی قیمت آن اثر گذار دانست، اما از این هزینه ها هم که عبور کنیم، میزان استقبال و محبوبیت برند تولیدی هم می تواند قیمت کالا را تغییر دهد، عوامل دیگر نیز تاثیر گذار هستند اما اصلی ترین ها را ذکر کردیم.
قیمت دستگاه چسب زن اتوماتیک نیز بر همین اساس تعیین می شود، متریال ها و ابتکار و ابعاد دستگاه همراه با کیفیت ارائه شده و نقطه محل سفارش آن می تواند قیمت آن را بالا یا پایین بیاورد.

محمد رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید