مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده دستگاه چسب زنی تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی مدل های مختلف دستگاه های چسب زنیچگونگی عملکرد دستگاه های چسب زنی اتوماتیکتفاوت دستگاه های چسب زنی دستی و اتوماتیکفروش دستگاه چسب زنی تبریز

دستگاه چسب زنی از دستگاه های مورد نیاز جهت بسته بندی می باشد که از دستگاه های مورد نیاز برای در صنایع مختلف می باشد.

این دستگاه کارتن های را با اندازه های مختلف را با چسب زدن در اطراف کارتن چسب کاری کرده و به به این طریق بسته بندی می کنند.

دستگاه چسب زنی تبریز از دستگاه های بسیار مرغوب می باشد. این دستگاه های در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد. این دستگاه ها علاوه بر صنایع در صنف های مختلف نیز موجود می باشد. 

فروشنده دستگاه چسب زنی تبریز

معرفی مدل های مختلف دستگاه های چسب زنی

معرفی مدل های مختلف دستگاه های چسب زنییکی از پرمصرف ترین دستگاه های مورد استفاده در صنایع های مختلف که نیازمند بسته بندی محصول های خود دارند.

این دستگاه ها دارای انواع مختلفی می باشند و تفاوتی که با هم دارند از نظر ظرفیت، مشخصات و سرعت می باشد.

یکی از مهم ترین نوع دسته بندی از نظر دستی و اتومات بودن دستگاه ها می باشد.

که نوع دستی آن معمولا در فروشگاه ها برای بسته بندی بسته های کوچک می باشد.

این دستگاه در اندازه های مختلف می باشد و بر اساس بسته بندی های هر صنعت و اندازه بسته ای که می خواهد بسته بندی شود، متفاوت می باشد.

نوع دیگری از دستگاه چسب زنی، دستگاه چسب زن حرارتی می باشد. معمولا دستگاه چسب زن حرارتی برای چسباندن شیشه های یزرگ به هم مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های مختلف از لحاظ سرعت عمل، یکنواختی کار و نرخ انتقال چسب به بسته ها با هم متفاوت می باشد و هر چه سرعت عمل و نرخ انتقال چسب بیشتر باشد دستگاه با کیفیت تر و مرغوب تری می باشد. 

دستگاه های چسب زنی معمولا آخرین مرحله از کار های صنایع می باشند و انتهای خط تولید قرار دارند.

این دستگاه هیچ گونه پیچیدگی ندارد و فقط برای بسته بندی های جعبه و بسته بندی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ولی دستگاهی کاملا ضروری برای بالا بردن سرعت کار می باشد.

نحوه ی چسب کاری هر نوع دستگاه با هم متفاوتی می باشد. ارتفاع بسته ها، شکل هندسی بسته ها و جعبه ها و جایی از بسته  که باید چسب کاری شود.

باید چسب زنی کاملا استاندارد باشد و به نحوی باشد که از باز شدن بسته در هنگام حمل و جابجایی جلوگیری شود.

ایجاد استاندارد و ایمنی برای جعبه ها از بزرگترین وظایف دستگاه های چسب زنی می باشد.

نوع موتوری که در دستگاه های چسب زنی می باشد نیز تاثیر زیادی در نحوه ی عملکرد دستگاه دارد. موتور های موجود در این دستگاه در دو نوع پنوماتیک و ساده می باشد. 

چگونگی عملکرد دستگاه های چسب زنی اتوماتیک

چگونگی عملکرد دستگاه های چسب زنی اتوماتیکدستگاه های چسب زنی از دستگاه هایی جهت پلمب و بسته بندی جعبه ها و بسته های مختلف می باشد.

دستگاه ها در دو نوع دستی و اتوماتیک می باشد که عملکردشان با هم متفاوت می باشد.

دستگاه های اتوماتیک از دستگاه هایی می باشند که در بعضی از انواع آن بدون دخالت دست به مدت 24 ساعت در 7 روز به طور مداوم کار می کند.

این دستگاه با قابلیت بسته بندی، بسته ها با اندازه های مختلف را دارد.

عملکرد دستگاه به این صورت می باشد که کارتن به بر روی نوار نقاله قرار می گیرد و دستگاه دور تا دور جعبه می چرخد و چسب می زند.

کیفیت  میزان چسبندگی چسب های مورد استفاده بسیار اهمیت دارد.

بعضی از دستگاه ها مجهز به شمارش و آمار گیری نیز دارند.

در دستگاه های اتوماتیک حرکت بر روی  نوار تسمه نقاله بدن دست و نیروی کار می باشد و کاملا اتومات می باشد.

رولینگ های موجود رد دستگاه بهتر است از نوع استیل باشند تا دوام و کیفیت بهتری داشته باشند. 

تفاوت دستگاه های چسب زنی دستی و اتوماتیک

تفاوت دستگاه های چسب زنی دستی و اتوماتیکاین دستگاه در صنایع و کارخانجات و همچنین صنوف مختلف باید  وجود داشته باشد.

این دستگاه چسب زنی در مراکز تولیدی یک وسیله لازم می باشد و در دو نوع دستی و اتوماتیک می باشد که هر دو وسیله ای برای سرعت العمل در کار ها می باشند هر دو دارای یک نقش هستند ولی جعبه ها و بسته ها را با چسب زدن در اطراف بسته بندی می کنند ولی تفاوت هایی نیز با هم دارند.

اولین تفاوت آن ها، تفاوت در قیمت آن ها می باشد زیرا دستگاه چسب زنی اتوماتیک سرعت العمل بیشتری دارند و بدون هیچ نیروی دست به طور مداوم می تواند در 24 ساعت از شبانه روز به مدت هفت شب پشت سرهم کار کند.

دستگاه چسب زنی اتومات معمولا اندازه های بزرگتری دارند زیرا توانایی چسب زدن کارتن ها با اندازه های خیلی بزرگ نیز دارند و همچنین نداشتن نیروی کار موجب می شود بسته بندی ها سریعتر و با صرف هزینه ی کمتر انجام پذیرد.

دستگاه چسب زن دستی معمولا در صنوف نیز استفاده می شود زیرا فضای خیلی کمتری نسبت به مدل اتومات می گیرد و همچنین نوع دستی آن معمولا برای بسته های کوچک مناسب صنف  می باشد.

کارتن های بزرگ در صورت دستی چسب زدن به نیروی زیادی از سمت کارگر نیاز می باشد.

معمولا دستگاه چسب زنی صنعتی از نوع اتومات می باشد زیرا در صنعت چون حجم کار زیاد است باید کارها سریع تر انجام شود و به دلیل سنگین بودن بهتر است به جای نیروی دست از نیروی موتور های دستگاه چسب زنی استفاده شود در نتیجه از نظر قدرت موتور ها، دستگاه چسب زن دستی از باید قدرت بالاتری داشته باشند تا بتوانند بدون نیروی دست کارتن با اندازه و وزن های متفاوت را تحمل و جابه جا کند. 

فروش دستگاه چسب زنی تبریز

فروش دستگاه چسب زنی تبریزیکی از شهر های موجود در ایران که به تولید دستگاه چسب زنی مشغول می باشند شهر تبریز می باشد.

دستگاه های تولیدی در این شهر بسیار با کیفیت می باشد و قیمت دستگاه چسب زنی که به بازار عرضه می کنند کاملا مناسب و متناسب با کیفیت دستگاه ها می باشد.

دستگاه های تولیدی از نوع دستی و اتومات می باشند که در هر دو نوع سرعت العمل کافی را دارا می باشند. راندمان دستگاه بسیار مناسب می باشد و رولینگ آن تمام استیل می باشد.

دارای موتور قدرتمند می باشد که خود موجب می شود که توانایی بلند کردن کارتن ها با وزن های زیاد نیز داشته باشد.

این دستگاه از ویژگی های خاصی که دارد این است که قابلیت نصب را در تمام خطوط تولیدی را دارد که بواسطه تغییر ارتفاع و و چرخ های متحرکی که دارد این قابلیت را پیدا کرده است. 

بعد از تولید در کارخانه به بازار های سراسر کشور فرستاده می شود. 

محمد رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید