مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید دستگاه چسب زن نیمه اتوماتیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره دستگاه های چسب زن ویژگی های دستگاه چسب زن نیمه اتوماتیکلیست قیمت انواع دستگاه های چسب زنخرید دستگاه های چسب زن کارتن

با توجه به افزایش چشمگیر تعداد کارخانه ها و کارگاه ها و تولیدی های مختلف بازار خرید دستگاه چسب زن نیمه اتوماتیک رونق بیشتری یافته به دلیل این که هر کارخانه و یا هر تولیدی ای نیاز به بسته بندی محصول خود دارد که آن ها را ملزم به خرید دستگاه چسب زن می کند که با سرعتی بسیار زیاد با نظم و دقتی فوق العاده عمل چسب زنی و بسته بندی را انجام می دهد.

بازار خرید دستگاه چسب زن نیمه اتوماتیک

همه چیز درباره دستگاه های چسب زن

همه چیز درباره دستگاه های چسب زن دستگاه های چسب زن امروزه به دلیل گسترش زیاد کارخانه ها و تولیدی ها کاربرد بیشتر یافته و توجه ها به آن افزایش یافته است.

از این دستگاه در بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات و تولیدی ها و کاراگاه های مختلف استفاده می شود و دور تا دور کارتن بسته بندی محصول با ابعاد مختلف را چسب زده و محکم می کند تا محصول از هر گونه گرد و غبار و صدمه و ضربه حفظ شود.

سرعت عمل دستگاه بسیار سریع است و در زمان کوتاهی تعداد زیادی بسته بندی را انجام می دهد که البته این سرعت با توجه به نوع دستگاه چسب زن متفاوت می باشد.

دستگاه های چسب زن انواع مختلفی دارند و در سرعت چسب زدن، کیفیت و همچنین ظرفیت های مختلف متفاوت می باشند که هر کدام از دستگاه ها متناسب با کار های مختلف و مخصوص خود  است.

انواع اتوماتیک آن قابلیت این را دارند که چند کار را به طور همزمان انجام دهند به طور مثال قسمت پایین و بالای کارتن را همزمان چسب زده و بسته بندی کنند و درنتیجه سرعت کار بیشتری خواهند داشت.

مهمترین مشخصه یک دستگاه چسب زن سرعت بسیار بالای آن در چسب زدن و بسته بندی می باشد و این کار را بدون هیچ گونه خطا در طی مراحل چسب زنی و یا برش چسب انجام می دهند و یک بسته بندی تر و تمیز را به شما ارائه می دارند.

دستگاه های چسب زن دارای دو مدل دستگاه چسب زن اتوماتیک و دستگاه چسب زن نیمه اتوماتیک می باشند که اصل عملکرد آن یکی می باشد و یک سری تفاوت های جرئی دارند.

چسب زن ها دارای دو رولینگ می باشند که جنس آن ها تمام استیل می باشد.

ویژگی های دستگاه چسب زن نیمه اتوماتیک

دستگاه های چسب زن کارتن هم سبب صرفه جویی در زمان شما می شود و هم صرفه جویی در هزینه های شما و از این رو است که خرید این دستگاه رونق یافته است.

دستگاه چسب زن کارتن نیمه اتوماتیک با ارتفاع های مختلف کارتن تنظیم شده و برای انواع ارتفاع مناسب می باشد که این امکان توسط تسمه های کناری فراهم می شود و کار چسب زنی کارتن و بسته بندی را با دقت و سرعت کافی انجام می دهد.

این دستگاه چسب زن در صنایع مختلف کاربرد دارد و برای سطوح مختلف استفاده می شود.

دستگاه چسب زن نیمه اتوماتیک دارای دو مدل دستگاه چسب زن دوموتوره و دستگاه چسب زن سه موتوره می باشد که در حمل کردن کارتن و همچنین بسته بندی آن کاربرد دارند.

در دستگاه نیمه اتوماتیک تنظیم کردن ارتفاع دستگاه متناسب با طول کارتن مورد بسته بندی به صورت دستی و توسط اپراتور صورت می گیرد.

مدل دو موتوره دستگاه چسب زن برای کارتن های سبک وزن کاربرد دارد و مدل سه موتوره دستگاه چسب زن برای کارتن های سنگین وزن کاربرد دارد.

این دستگاه برای کاراگاه هایی که یک محصول یکنواخت و با بسته بندی ثابت تولید می کنند بسیار مفید و کاربردی است به دلیل این که می توانند با پرداخت قیمتی کمتر نسبت به دستگاه چسب زن اتوماتیک نیاز خود را در زمینه چسب زنی و بسته بندی برطرف کنند.

لیست قیمت انواع دستگاه های چسب زن

لیست قیمت انواع دستگاه های چسب زندستگاه های چسب زن انواع مختلف بسیاری دارند که با توجه به نوع و مدل آن ها هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارا می باشند.

به دلیل این که بیشتر قطعات دستگاه های چسب زن وارداتی می باشند قیمت این دستگاه دچار نوسانات بسیاری می شود که این نوسانات به دلیل نوسانات قیمت دلار می باشد بنابراین امکان ارائه قیمتی ثابت برای دستگاه چسب زن نمی باشد با وجود همه این احوال تمام سعی ممکن شده است که قیمتی نسبتا ثابت ارائه گردد تا مشتری دچار مشکل نشود.

قیمت دستگاه چسب زن با توجه به نوع دستگاه چسب زن، کیفیت دستگاه چسب زن و همچنین ظرفیت دستگاه چسب زن متفاوت خواهد بود.

تنوع قیمتی که دارد سبب می شود که هر فرد متناسب با نیاز خود و با توجه به میزان هزینه مربوط به آن اقدام به خرید کند و تنها محدود به یک قیمت و یک نوع نباشد.

دستگاه های چسب زن همچنین دوام و طول عمر بالایی دارند و بسیار با استحکام می باشند و شما با یک بار خرید آن و پرداخت مبلغی ناچیز نسبت به کارآیی و راحتی بالا خیال خود را از یک عمر بسته بندی باکیفیت و منظم محصول خود راحت می کنید.

این دستگاه را با قیمتی مناسب تر نسبت به سایرین عرضه می کند و شما با مشاهده لیست قیمت انواع دستگاه های چسب زن و مقایسه قیمت ها به مناسب تر و ارزان تر بودن این کالا نسبت به سایر جا ها پی می برید.

خرید دستگاه های چسب زن کارتن

خرید دستگاه های چسب زن برای کارخانجات و کاراگاه ها و تولیدی ها ضروری می باشد به دلیل این که علاوه بر صرفه جویی در زمان در هزینه ها هم صرفه جویی بسیاری می شود.

خرید دستگاه های چسب زن کارتن را به صورت مستقیم انجام دهید تا دست دلالان و سود جویانی که سبب افزایش قیمت بی مورد کالا می شوند از محصول مورد خریداری تان کوتاه شود و آن را با قیمتی مناسب تر و با صرفه اقتصادی بیشتر انجام دهید و همچنین واسطه ها را حذف کنید و سود آن را در جیب خودتان بگذارید.

به خرید دستگاه چسب زن کارتنی اقدام کنید که علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت و دوام خوب تمام استاندارد های لازم را داشته باشد و برایتان خطر ساز نشود و کاتر ها و سایر قسمت های آن ایمن باشد.

البته دستگاه چسب زن خریداری شده باید دارای کاتر های قابل تعویض و تیز باشد که عمل برش را بسیار خوب و بادقت انجام دهد.

دستگاه چسب زن کارتنی را خریداری کنید که قطعات آن از مواد اولیه با کیفیت و اصل ساخته شده باشند و از ظاهری خوب بهره مند باشد.

محمد رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید